Geoblog.pl    milanello80    Podróże    Azja 2016/17 (Indonezja)    Moje słowa uznania dla Turkish Airlines
2016

Moje słowa uznania dla Turkish Airlines

Turcja
Turcja, Stambuł

Nic tylko wypada mi pochwalić linie lotnicze Turkish Airlines, którymi w tym roku było mi danym lecieć do Azji. Obsługa na poziomie, podobnież standard świadczonych usług. Ba, wydaje mi się, że to najlepsza linia, jaką do tej pory leciałem, a latałem już wcześniej tymi największymi tuzami (Emirates, Qatar, Lufthansa, etc.). I tylko smutno, że w związku z niepewną sytuacją w kraju rodzimym linii lotniczych, częstymi ostatnio zamieszkami i wybuchami bombowymi w Turcji (nawet na lotnisku), linia przeżywa dotkliwy kryzys. Planuje się zresztą masowe zwolnienia w związku z mniejszą liczbą klientów skorych do wyboru tureckiej linii. Przejaw tego widoczny był zresztą w trakcie mojego lotu do Kuala Lumpur, gdy na moje oko tylko około 10 % miejsc było zajętych. Mnie to bynajmniej nie przeszkadzało, przeciwnie pozwoliło wygodnie rozłożyć się na czterech siedzeniach i przespać większość lotu.
Moja przesiadka w Stambule przebiegła bez najmniejszych problemów. Trochę się obawiałem, że raptem godzina czasu na przesiadkę może nie wystarczyć. Niepotrzebnie.

mucha
mucha - 2016-12-16 15:50
Zgadzam się i podzielam zdanie w 100%. Leciałem dwa lata temu do Mumbaju z przesiadką w Istambule, w lutym będę leciał znowu (przynajmniej taką mam nadzieję, o ile się wyleczę). Mam podobnie jak Ty odniesieniu do wielu innych linii, i Turkish wypadają zdecydowanie rewelacyjnie. Serwi, obsługa komfort na najwyższą ocenę :)

tealover
tealover - 2016-12-18 13:29
Również bardzo dużo dobrego słyszałam o tych liniach, ale jeszcze nie było mi dane nią lecieć. Mam nadzieję, że to się zmieni w niedługim czasie :)

milanello80
milanello80 - 2016-12-20 15:54
Szkoda tylko, że w związku z aktualną sytuacją polityczną w Turcji obrywa się i liniom Turkish Airlines...

24.11.2023 - 25.03.2024

04.11.2023 - 06.11.2023